قم، جاده قدیم کاشان، مجتمع تولیدی مصالح ساختمانی آسیا
تلفن تماس

09122533040

پست الکترونیک

info@ahakasia.com

ساعات کار

همه روزه 8 الی 20

🔥گچ سیوا

گچ سیوا (گچ پلیمری دستی) نوعی گچ خاص است که از ترکیب گچ میکرونیزه با تعدادی افزودنی خاص، برای اجرای سطح اولیه گچ کاری طراحی شده و مورد استفاده قرار میگیرد. این گچ به دلیل خواص مطلوب خود برای اجرای عملیات زیرکار بسیار مناسب بوده و سطح کار پس از گچ کاری یکنواخت و صاف خواهد بود.

از این محصول برای انجام لایه اول گچکاری که به لایه زیرکار یا سفت کاری معروف است استفاده می گردد.، علاوه بر اینکه این گچ از خصوصیت عایق حرارتی و صوتی بهره مند است که گچ کاری با آن باعث می شود تا دیوارها دارای خصوصیت آکوستیک بیشتر (مقاومت صوتی بیشتر) شده و در برابر انتقال حرارت دارای ضریب انتقال حرارت کمتری گردند.

پس از اجرای گچ سیوا و خشک شدن کامل آن، سطحی حدودا (نه کاملا) صاف بدست خواهد آمد که بر روی آن می توان انواع پوشش های دیوار و سقف مانند گچ پلیمری ساتن، انواع رنگ های روغنی و پلاستیکی، انواع پوشش های پایه اکرلیک، بلکا، کاغذ دیواری، دیوار پوش های یو پی وی سی و… را اجرا نمود.

 

مشخصات

 • ضریب انتقال حرارتی کمتر نسبت به انواع گچ ساختمانی معمولی (گچ عایق حرارتی و ضد حریق)
 • ضریب انتقال صوتی کمتر نسبت به انواع گچ ساختمانی معمولی (خواص مثبت آکوستیکی)
 • مقاومت بیشتر در برابر رطوبت نسبت به انواع گچ ساختمانی معمولی
 • وزن مخصوص کمتر (چگالی پائین تر)
 • زمان گیرش اولیه بالاتر (گیرش اولیه حداقل ۹۰ دقیقه)
 • زمان گیرش ثانویه بالاتر (گیرش ثانویه حداقل ۱۲۰ دقیقه)
 • عدم وجود ترک بعد از خشک شدن
 • مقاومت فشاری و خمشی بیشتر
 • حداقل وجود دورریز و ضایعات گچ
 • چسبندگی و قابلیت اجرا روی سطوح سیمانی و بتنی بدون هیچ گونه نگرانی بابت ترک خوردگی و عدم چسبندگی روی سطح مورد نظر
 • چسبندگی و قابلیت اجرا روی فوم پلی استایرن و بلوک های سبک پایه سیمانی و پایه گچی
 • قابلیت استفاده در فصول سرد بدون ایجاد ترک خوردگی و جداشدن از سطح کار

روش تولید

این کالا با استفاده از گچ میکرونیزه مخصوص سفیدکاری بعنوان ماده اصلی و پایه ای، تولید می گردد.

در فرآیند تولید این محصول، ابتدا گچ میکرونیزه حاصل از خروجی دستگاه سپراتور، را وارد یک سیستم اختلاط خشک می نمایند و با توجه به یک فرمول اختلاط ویژه، تعدادی افزودی خاص را با درصد های مشخص به آن اضافه می کنند. تا گچ سیوا با مشخصات فوق الذکر بدست آید. نکته حائز اهمیت در تولید گچ سیوا این است که کلیه افزودنی ها باید با نسبت های مشخص و دقیق و بدون دخالت دست و با بهره گیری از ابزارهای دقیق الکترونیکی افزوده گردند تا گچی با خواص استاندارد تولید گردد.

پرلیت از جمله مواد افزودنی است که در تولید گچ سیوا کاربرد دارد. برخورداری گچ سیوا از خصوصیاتی همچون عایق صوتی و حرارتی و وزن مخصوص پائین تر نسبت به گچ های معمولی به دلیل وجود پرلیت در تولید این محصول می باشد.

پس از آن این گچ را در پاکت های ۳۰ کیلوگرمی بسته بندی می نمایند و برای ارسال به اقصی نقاط کشور بارگیری می کنند.

آهک آسیا قم

مجموعه تولیدی مصالح آسیا یکی از بزرگترین تولید کننده آهک در انواع گوناگون آن در کشور است. استفاده از معادن مختلف سنگ آهک در نقاطی از کشور که دارای سنگ مرغوب هستند. و همچنین بکار گیری تجهیزات پیشرفته و روز دنیا جهت تولید این ماده سبب شده تا کیفیت و تنوع محصول تولیدی آسیا جوابگوی تمامی صنایع کشور باشد.

تولید آهک صادراتی از دیگر فعالیت های این مجموعه تولید است. تولید بر اساس آنالیز ، کیفیت مرغوب ، امکان انجام بسته بندی های متنوع ، تولید محصولات مختلف ، تامین همیشگی و به موقع و قیمت رقابتی از جمله مزیت های مجموعه تولیدی آسیا است. فروش آهک آسیا به کلیه شهر های کشور و همچنین جهت صادرات به کشور های همسایه نظیر عراق و افغانستان و … دارای سابقه طولانی و درخشان است.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

گچ سیوا
فهرست مطالب

برای دریافت مشاوره رایگان کافیست با شماره 09122533040 تماس حاصل نمایید.